مشاوره و پشتیبانی : 03155446281 | 09138299717

گلاب و عرقیات اصل

تشخیص گلاب اصل کاشان

خرید گلاب اصل کاشان

تشخیص گلاب اصل کاشان یک امر تخصصی است که افراد با خواندن این مطلب، می توانند گلاب اصل را از گلاب تقلبی تشخیص دهند. اسم گلاب که به میان می آید، ناخودآگاه، قمصر کاشان به ذهن همه خطور می کند. گلاب قمصر کاشان یکی از معروف ترین گلاب ایران است که همه ساله خانه خدا را با این عرق گیاهی معطر تطهیر می کنند.

چگونگی تشخیص گلاب اصل از تقلبی یا اسانس؟
اولین نکته ای که باید به آن توجه کنیم خرید گلاب کاشان را باید از برند معتبر یا از جا های معتبر تهیه کنیم چون لزوما هر برند گلاب کاشان اصل نیست زیرا بعضی از برند ها از اسانس گل محمدی استفاده می کنند و چون مشتری تجربه ای ندارد متوجه آن نمی شود شما با خواندن مطالب زیر می توانید تا حدودی تشخیص گلاب اصل از تقلبی را تشخیص داده تا همیشه از بهترین گلاب اصل کاشان استفاده کنید.
عطر و طعم گلاب نکته ی بسیار مهمی است. گلاب اصل باید بوی ملایمی داشته باشد و اگر بوی گلاب بسیار تند و زننده باشد باید به اصل بودن آن شک کرد و وقتی در بطری گلاب را باز می کنید باید بوی گلاب در فضا پراکنده شود.
شما با مزه کردن گلاب تا حدودی میتوانید اصل بودن آن را تشخیص بدهید گلاب اصل را اگر مزه کنید مقداری تلخ است و زبان را گس می کند ولی اگر در زبان احساس تندی کردید گلاب اصل نیست و نکته ی بسیار مهم این است که هرچه در گلاب از گل محمدی بیشتری استفاده کرده باشند گلاب تلخ تر و گس تر است برای مثال گلاب دو آتیشه از گلاب معمولی مقداری تلخ تر است.
گلاب اصل معمولا بسیار شفاف است و نباید در آن ناخالصی ای شناور باشد اگر چنین چیزی مشاهده کردید به احتمال زیاد گلاب با اسانس مصنوعی خریداری کرده اید و دیگر به هیچ وجه از آن برند گلاب تهیه نکنید چون گلاب تقلبی به جای خواص میتواند برای شما مشکل ساز شود.
و در آخر گلاب با کیفیت بعد از مدتی عطر و طعم خود را از دست نمی دهد و شما می توانید چندین برند مختلف از گلاب خریداری کنید و طبق مطالب بالا که فرق گلاب اصل و تقلبی ذکر شده است را با گلاب های موجود مقایسه کنید فقط با یک بار خرید از ما مشتری دائمی ما می شوید.

خرید گلاب اصل کاشان
برای خرید گلاب اصل کاشان نیازی نیست به کاشان سفر کنید.
شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی عرقیات کاشان، بهترین گلاب موجود در کاشان را تهیه کنید زیرا این فروشگاه، تمام عرقیات اصل را به صورت تجربی و آزمایشگاهی تست کرده است و بهترین برند های موجود در بازار کاشان را در اختیار مشتری می گذارد و اگر اشکالی در اصل نبودن گلاب مشاهده کردید، می توانید گلاب را مرجوع کنید.
مواردی که ما در گلاب و عرقیات کاشان بررسی کرده ایم تا بهترین گلاب کاشان به دست مشتری برسد موارد زیر است:
گلاب با کیفیت بالا و قیمت مناسب
گلاب با عطر و طعم بی نظیر
گلاب صد در صد طبیعی
بهترین برند های گلاب
گلاب اصل کاشان و...

ما در این فروشگاه گلاب با کیفیت بالا و گلاب با کیفیت معمولی که شامل:
گلاب درجه یک
گلاب درجه دو
و گلاب درجه سه

برای خرید گلاب اصل روی لینک زیر کلیک کنید تا خرید گلاب اصل کاشان را با ما تجربه کنید.

خرید گلاب قمصر کاشان

برای خرید گلاب اصل کاشان به صورت عمده روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید عمده گلاب اصل کاشان

می شود را با بهترین بسته بندی به دست شما عزیزان درب منزل تحویل می دهیم.
فروشگاه اینترنتی عرقیات کاشان توانسته است انواع گلاب سنتی کاشان و صنعتی را در بسته بندی های کاملا بهداشتی به فروش برساند. این فروش می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد. برای خرید حضوری می توانید با شماره های مندرج شده در قسمت ارتباط با ما تماس گرفته و برای مراجعه حضوری با مسوول فروش هماهنگی کنید.

تاریخچه ی گلاب گیری کاشان
تاریخچه ی کاشت گل محمدی تقریبا به هفت هزار سال قبل برمیگردد ولی مراسم گلاب گیری حدودا هزار ساله است. گلاب گیری در ایران هر سال در چهارده شهر ایران برگذار می شود که معروف ترین آن گلاب گیری کاشان یا گلاب گیری قمصر است. زیرا کاشان به علت موقعیت جغرافیایی و تجربه ای که در گلاب گیری دارند بهترین گلاب جهان را تولید می کنند و هرساله با گلاب کاشان، کعبه شستشو داده می شود.

 

در اواسط فصل بهار در کاشان که بزرگ ترین تولید کننده ی گلاب است شروع به چیدن گل های محمدی می کنند و سپس گل های محمدی را در دستگاه تقطیر می ریزند . پس از برداشت گلاب از دستگاه تقطیر ، نسبت به خلوص گلاب آن را قیمت گذاری می کنند و آن را در بطری ریخته و به سایر شهر های ایران و کشور های دیگر ارسال می کنند. در فصل بهار کاشان به شلوغ ترین روز های خود می رسد زیرا توریست ها از کشور های مختلف و مردم ایران به مراسم گلاب گیری می آیند تا از نزدیک شاهد گلاب گیری باشند.

خواص گلاب اصل چه مواردی هست؟
یکی از مهمترین خواص گلاب، حاصیت آرامش بخشی آن است به همین دلیل است که در مراسم سوگواری و عزاداری برای تسلی بخشیدن به عزاداران از این ماده شفابخش استفاده می کنند.
گلاب اصل
طبع گرم دارد و امروزه جزِء بهترین دارو های گیاهی موجود است به شرط اینکه گلاب اصل کاشان باشد. به طور کلی گلاب برای تقویت موارد زیر مناسب است:
خواص گلاب برای پوست
بیماری های قلب و عروق
خواص گلاب برای لاغری
تنظیم زمان قاعدگی
خواص گلاب برای مو
آرام بخشی مناسب برای اعصاب
خواص گلاب برای قلب
تقویت معده و کبد
خواص گلاب برای رحم
افزایش جریان خون
تقویت قوای جنسی

و چندین و چند مورد دیگر هم هست که همه شامل خواص شفا بخش گلاب اصل هستند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین عرقیات گیاهی برای درمان استرس و اضطراب
•  فروش عمده عرقیات گیاهی کاشان و گلاب اصل کاشان
•  خواص عرق یونجه ی اصل چیست؟
•  خصوصیات گلاب درجه یک کاشان
•  خرید عرق نعناء سنتی اصل
•  خصوصیات عرق نعناع اصل سنتی
خرید گلاب
گلاب و عرقیات