مشاوره و پشتیبانی : 03155446281 | 09138299717

گلاب و عرقیات اصل

درمان عفونت های زنانه با عرقیات گیاهی

درمان عفونت های زنانه با عرقیات گیاهی

عفونت رحم یکی از شایع ترین بیماری های زنان است که در سنین مختلف برای خانم ها به وجود می آید. عوارضی چون سوزش، درد ، تب و لرز، مشکل در دفع ادرار از جمله علائم عفونت رحم در زنان می باشد که حدود 30 در صد خانم ها را در گیر می کند. عفونت رحم یک نوع بیماری لگن است که بیشتر به صورت درد های شکمی و دردهای شدید رحمی نمایان می گردد. عدم درمان به موقع عفونت رحمی می تواند باعث ایجاد و پیدایش زخم هایی در مسیر اندام جنسی خانم ها شده و در برخی از موارد سبب از بین رفتن توانایی بارداری در خانم ها گردد. بارداری خارج از رحم ناباروری و کیست در دیواره رحم از مهمترین عوارض عفونت رحم است.

در حال حاضر با توجه به عوارض زیاد مصرف داروهای شیمیایی می توان از داروهای گیاهی و اشکال مختلف آن برای درمان عفونت رحم استفاده نمود. عرقیات گیاهی نوعی از اشکال مصرف دارو های گیاهی می باشند که به راحتی در دسترس قرار دارند.  عصاره گیاهان دارویی یا همان عرق گیاهی، دارای خواص و رایحه گیاه دارویی بوده و می تواند سیستم ایمنی بدن را نیز در برابر عفونت مقاوم سازد. مصرف عرقیات گیاهی کاشان از جمله روش های درمان سنتی عفونت رحم می باشد.


انواع راه های درمان عفونت رحم در طب سنتی
برای درمان عفونت رحم باید باکتریایی بودن و یا قارچی بودن عفونت تشخیص داده شده و سپس از عرق گیاهی مناسب استفاده نمود.
عرق رازیانه، عرق ماریانا،عرق پنیرک و عرق پونه از دیگر عرقیات گیاهی بسیار پرفایده برای درمان عفونت رحمی هستند.
عرقیات گیاهی درمان کننده عفونت رحم باعث پاکسازی رحم، تنظیم عادات ماهانه، بهبود ورم رحم، درمان کیست های رحمی و درمان بی اشتهایی ناشی از عفونت می شوند.


درمان عفونت رحم با عرقیات گیاهی
عرق پونه با خاصیت ضد میکروبی می تواند باعث از بین رفتن عفونت رحم و مجاری ادراری شود. ترکیب عرق پونه با عسل از راه های مفید و موثر برای از بین بردن عفونت رحم است.

عرق رازیانه
از عصاره های طبیعی برای درمان عفونت و درمان در های قاعدگی است. مصرف ترکیب عرق رازیانه با عسل نیز می تواند سبب درمان اورژانسی دردهای قاعدگی و درمان عفونت رحم شود. گیاه رازیانه دارای طبعی گرم و سبب تنظیم هورمون های زنانه و درمان عفونت های بانوان می گردد.

عرق ماریانا یکی از درمان کننده های طبیعی و موثر برای درمان عفونت می باشد که می تواند به صورت موضعی و خوراکی استفاده گردد.

عرق پنیرک توانایی مبارزه با باکتری و قارچ های واژن را دارد و یکی از گیاهان سنتی سرشاز از ویتامین های A ،B و C است. با نوشیدن روزانه یک فنجان از عرق پنیرک اصل قمصر کاشان می توانید عفونت های رحمی را از بین ببرید.

عرق بادرنجبویه عصاره گیاهی است که برای پاکسازی بدن از میکروب در طب سنتی توصیه شده می شود. با مصرف روزانه یک فنجان از عرق بادرنجبویه می توانید تاثیر زیادی در درمان عفونت رحم داشته باشید.

عرق بابا آدم از دیگر داروهای گیاهای و انتی بیوتیک های طبیعی برای درمان عفونت رحم در زنان می باشد که می تواند سه بار در روز استفاده شود.

عرق آویشن یک عصاره گیاهی ممتاز برای برطرف کردن هر گونه عفونت است که انواع میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد و حتی تا سه ساعت بعد از مصرف این میزان تا ۹۰ درصد حفظ می شود.

عرق سیر از آنتی بیوتیک های طبیعی و موثر در از بین بردن عفونتهای رحمی است که با قیمت مناسب و کیفیت بالا در وب سایت عرقیات کاشان عرضه می گردد.

عرق کاسنی قمصر کاشان نیز جزء عرقیات خالص و درجه یک برای رفع بد بویی و عفونت رحم است که می تواند به صورت موضعی استفاده شود. شستشوی واژن با مخلوط عرق کاسنی و آب جوشانده غلیظ شاهتره به مدت چند روز متوالی سبب رفع التهاب و عفونت واژن و رحم می گردد.

عرق بابونه دارای طبیعتی گرم است و عفونت های دردناک رحمی را برطرف می سازد. عرق بابونه درجه یک ورم رحم را فرو نشانده و اختلالات عادات ماهانه را تنظیم می کند.

عرق بومادران از محبوب ترین عصاره های گیاهی برای درمان عفونت های زنانه و تنبلی تخمدان و کیست و فیبروم است.

عرق گیاهی ترکیبی عفونت رحم
عرق شش گیاه یک عصاره گیاهی بسیار موثر برای درمان عفونت های رحمی، عفونت های لگنی و واژینال است که از ترکیب عصاره بید، عصاره ختمی، عصاره نعناع فلفلی، عصاره همیشه بهار و …به دست می آید.
مدت زمان مصرف عرق ترکیبی عفونت رحم با توجه به نوع عارضه متفاوت می باشد. عصاره شش گیاه عفونت بانوان عوارض جانبی ندارد و از بهترین عرقیات گیاهی ضد عفونت رحم است.


 خرید عرق گیاهی برای درمان عفونت رحم بانوان
شرکت تولیدی عرقیات کاشان جزء بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان عرقیات گیاهی اصل ایرانی می باشد که تمامی محصولات خود را با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می کند.

عرقیات گیاهی درمان کننده عفونت رحم
تولید شده در شرکت عرقیات کاشان دارای قدرت اثر بخشی بالایی هستند و از بهترین داروهای گیاهی و در مجهز ترین دستگاه های اتوماتیک تولید می شوند.
سایت عرقیات کاشان انواع عرقیات سنتی و صنعتی داروی کاهش عفونت رحم را با قیمت تولیدی عرضه می دارد.
 
در باب خرید مستقیم عصاره های گیاهی مناسب برای درمان عفونت رحم با کیفیت بالا و قیمت ارزان می توانید به صورت غیر حضوری به فروشگاه آنلاین عرقیات کاشان مراجعه نمایید و خریدی مقرون به صرفه و بدون واسطه داشته باشید. فروشگاه انلاین عرقیات کاشان بهترین عرقیات گیاهی درمان کننده عفونت رحم را به صورت عمده و جزیی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به سراسر کشور ارسال می نماید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خواص عرق رازک
•  پاکسازی کبد با عرقیات گیاهی
•  عرق خارشتر برای چیست
•  راهنمای ثبت سفارش
•  بهترین عرقیات گیاهی برای درمان استرس و اضطراب
•  عرق گیاهی مفید برای تصفیه خون
خرید گلاب
گلاب و عرقیات